+380 (95) 931-85-85показати+380 (95) 931-85-85
Доставка піци №1 в Луцьку
+380 (95) 931-85-85
Presto Pizza №1 Доставка піци в Луцьку
Коли вперше з'явилися суші?
Коли вперше з'явилися суші?
Контакти
Presto Pizza №1 Доставка піци в Луцьку
43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, Кравчука, 48А на мапі
Пн-Нд 9:00 - 22:00 без перерв;

Коли вперше з'явилися суші?

Доставка суші на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших галузей у сфері громадського харчування. А коли з'явилися суші і хто був творцем цього дивної і популярної страви?  Цей японський продукт виник понад 1300 років тому в Південній Азії. При цьому суші з'явилися не як окрема страва, а як спосіб зберегти продукти на довгий час. «Сусі» переводяться як «маринована риба». У той час очищена і порізана на невеликі порції риба посипалася сіллю, до неї додавали рис і поміщали інгредієнти під кам'яний прес. Кілька місяців продукти бродили, після чого риба ставала придатною до вживання протягом року.  У 19 столітті кухар Йохей Ханай, що жив в Токіо, першим перестав маринувати рибу, а подавав її сирою. В результаті приготування цієї страви стало займати всього кілька хвилин.  Найперші роли виникли в США. Кухар з Японії Ічіро Машіта на початку 20 століття адаптував це японське блюдо для американських гурманів. Спочатку роли відрізнялися від суші способом виготовлення. Відомо, що суші являють собою шматок риби на рисі, загорнутої в рулет. Така начинка припала до смаку багатьом. І вже в середині 80-х років це японське блюдо стало відомо в інших країнах світу. Доставка суші у м. Луцьк дозволяє придбати це незвичайне та багатьма улюблене блюдо, не виходячи з дому. Досить набрати номер улюбленої піцерії Луцька та замовити суші, визначитися з порцією і звичайно з соусом.  Завдяки доставці суші можна в будь-який момент влаштувати святкову вечерю, не вдаючись до тривалого процесу приготування.

Джерело: Presto Pizza Луцьк
Інші статті
Доставка суші Луцьк
24.12.2014

Достатньо тільки замовити суші в Луцьку, піцу, пасту та інші продукти, наша служба доставки піци привезе це, це може бути будь-яка страва на вибір.

Чому люблять піцу від Престо Піца в Луцьку?
17.11.2014

Чому люблять піцу від Престо Піца? Відповідь проста - тому що її смак неперевершений. В ній такі різноманітні начинки, приправи, сири, які нагрівшись в печі, під час приготування, надають їй такий карколомний аромат і смак.

Доставка піци і як вона з'явилася?
13.11.2014

Піца не тільки смачне, але і корисне блюдо. Доставка піци дуже популярна в Луцьку, саме тому цілком зрозуміло, чому лучани віддають одне з кращих лідируючих місць саме піцерії Presto Pizza.

Обратный звонок RedConnect
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх